بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - پیشنهاد هنگفت قطری ها به طارمی

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

نتیجه تصویری برای طارمی

پیشنهاد هنگفت قطری ها به طارمی / مهدی همبازی ژاوی می شود؟

طارمی که در یک ماه گذشته درخشش فوق العاده ای داشته و طی 9 بازی باشگاهی و ملی 10 گل زده......


سایت هواداران پرسپولیس:

این روزها هر جا نگاه می کنید حرف مهاجم بوشهری پرسپولیس است که درخشیده و در روزهای بحرانی پرسپولیس تنها مایه امیدواری هواداران این تیم است.

طارمی که در یک ماه گذشته درخشش فوق العاده ای داشته و طی 9 بازی باشگاهی و ملی 10 گل زده مورد توجه تیم های خارجی قرار گرفته و بعید نیست با حضور او در یک لیگ خارجی در نیم فصل دوم به تعداد لژیونرهای ایرانی اضافه شود.

مهاجم جوان پرسپولیس که چندی پیش در مصاحبه ای گفته بود دوست ندارد به تیم های عربی برود و فوتبالش را در حوزه خلیج فارس دنبال کند حالا یک پیشنهاد چشمگیر از السد قطر دارد و بعید نیست در زمستان همبازی ژاوی بزرگ شود.

طارمی اخیرا پیشنهاد السدی ها را دریافت کرده و در حالی که از رقم واقعی پیشنهاد این باشگاه خبر ندارد  OK اولیه را برای پیوستن به این تیم داده است. البته طارمی دوست ندارد این پیشنهاد رسانه ای شود چون می ترسد با زوم کردن هواداران روی او و انتقاد از هوایی شدنش روند گلزنی اش را نتواند ادامه دهد و افت کند. از سوی دیگر رابطان و واسطه های انتقال بازیکنان ایرانی به اروپا هم دست به کار شده اند تا مهاجم پرسپولیس را به سری آ ایتالیا ببرند. این افراد هایلایت بازی های طارمی در پرسپولیس طی یک سال و نیم اخیر و البته بازی های ملی او را گرفته اند و دنبال مقدمات این انتقال هستند.

هر چند مساله انتقال طارمی به اودینزه هنوز در مرحله اولیه است باید دید در نهایت مهاجم بوشهری و صاف و ساده پرسپولیس به پول شگفت انگیز قطری ها چشمک می زند یا به جمع لژیونرهای اروپایی ایران می پیوندد. البته شاید هم کل این مسائل در نهایت به نتیجه نینجامید و او تا آخر فصل در پرسپولیس ماند.

برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، طارمی، مهدی طارمی، السد قطر، ژاوی،

تاریخ : جمعه 1394/07/3 | 12:56 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24