بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - برانکو:خوشبختی‌من است که‌بازیکنان خوبی‌دارم

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

برانکو:خوشبختی‌من است که‌بازیکنان خوبی‌دارم

سرمربی پرسپولیس می گوید زدن گل در ثانیه های پایانی نتیجه زحمت بازیکنان من بود......
سایت هواداران پرسپولیس:
برانکو ایوانکوویچ در نشست مطبوعاتی پایان بازی تیمش بعد از پایان بازی با استقلالی ها گفت:

فکر می کنم همه شما با نظر من موافقید که یک بازی بسیار زیبا و دیدنی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم، خوشحالم از اینکه صد هزار تماشاگر برای دیدن این بازی به ورزشگاه آزادی آمدند و آنهایی هم که از طریق تلویزیون بازی را دیدند، لذت فراوان برده‌اند. این بازی یک بار دیگر نشان داد بی‌دلیل نیست که دربی ایران بزرگترین دربی در آسیا است، هر دو تیم مردانه تا آخر بازی برای بردن جنگیدند و واقعا می‌توان گفت ما استحقاق باخت را در این دیدار نداشتیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: گلی که در ثانیه‌های پایانی بازی به ثمر رساندیم، نتیجه زحمت بازیکنان من بود که از جان خود مایه گذاشتند به همین دلیل من به بازیکنانم به دلیل این گل و بازی خوبی که انجام دادند، تبریک می‌گویم.

برانکو در رابطه با موقعیت های از دست داده در این بازی گفت: بله ما موقعیت های خوبی از دست دادیم، در حین بازی‌های بزرگ غیرمنطقی است که 5 یا 6 موقعیت صد درصد گل داشته باشید، در چنین بازی‌هایی حتی باید از شانس‌های نصفه و نیمه نیز استفاده کرد، ما باید شانس‌های خود را در این دیدار تبدیل به گل می‌کردیم. دیدید که استقلالی‌ها فقط با یک شانسی که داشتند به گل رسیدند، اگر بازیکنان آن جوری که در تمرینات کار می‌کردیم، عمل می‌کردند به سادگی می‌توانستیم جلوی گل استقلالی‌ها را بگیریم، مطمئنا باید همچنان به تلاش خود ادامه دهیم و روی ضربات آخر بیشتر کار کنیم.
وی در ادامه گفت: بازیکنان ما جوان‌هایی هستند که استعداد زیادی دارند و این استعدادشان را نشان داده‌اند، امروز هم بازیکنان‌مان روز خوب‌شان را پشت سرگذاشتند و در حال حاضر نیز روز به روز بهتر و بهتر می‌شوند، حالا هر وقت زمان نقل و انتقالات و نیم فصل رسید، تصمیم می‌گیریم که بازیکن جذب کنیم یا نه.
برانکو در رابطه با داوری گفت: این بازی مهم است و احساسات و هیجان من هم در بازی زیاد است، حساسیت این بازی هم بسیار بالا بود و هر کدام از ما در چنین موقعیت‌هایی رفتارهای مختلفی از خودمان نشان می‌دهیم، هر بازی هم مسئله خاص خودش را دارد.

سرمربی پرسپولیس درباره تعویض هایش گفت: فشار زیادی روی هافبک‌های ما وجود داشت و نوراللهی هم مصدوم شد، او باید بین دو نیمه تعویض می‌شد اما ما یک مقدار صبر کردیم تا برنامه‌های‌مان را دنبال کنیم. درمجموع نوراللهی مصدوم بود و ما نتیجه را هم واگذار کرده بودیم به همین دلیل بنسون را به جای مهاجم به جای این بازیکن به میدان فرستادیم. عالیشاه هم پس از اینکه تمام توانش را گذاشت کمی عقب کشیده بود اما همچنان وظایف تهاجمی را برعهده داشت. این جزئیاتی بود که مقابل ما قرار داشت و در هر بازی با توجه به این جزئیات هوشیارانه برنامه‌های‌مان را اجرا می‌کنیم، ضمن اینکه بدون ریسک هم نمی‌توان نتیجه گرفت.

وی درباره عملکرد محمد انصاری گفت: خوشبختی من این است که در این فصل بازیکنان خوبی را در اختیار دارم، اشکال انصاری این بود که دیر به ما ملحق شد و به عنوان یک بازیکن تستی به تمرینات آمد و بعد از آنکه ما پتانسیل و کیفیتش را دیدیم با او قرارداد امضا کردیم. در تمام بازی‌هایی که برای پرسپولیس به میدان رفته خوب بوده و از این قضیه خوشحالم و مطمئنم با بازگشت حاتمی و حیدریه که روز به روز بهتر می‌شوند در سمت چپ امکانات و گزینه‌های بیشتری داریم که کارمان راحت‌تر می‌شود.

برانکو درباره داوری بازی گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که 4 دقیقه وقت اضافه حداقل زمانی بود که داور می‌توانست برای بازی بگیرد. طبق مقررات هر تعویض 30 ثانیه وقت را تلف می‌کند و در این بین مهدی رحمتی هم روی زمین افتاده بود که داور هم 2 دقیقه وقت اضافه دیگر را لحاظ کرد که مجموعا 6 دقیقه وقت اضافه لحاظ شد.

برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، دربی، برانکو،

تاریخ : جمعه 1394/08/8 | 18:09 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24