تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - تغییر سبک برانکو جواب داد/ وقتی مسلمان ستاره دربی شد!

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

تغییر سبک برانکو جواب داد/ وقتی مسلمان ستاره دربی شد!

او آهسته آهسته از هافبک تکنیکی و پاسور خود سود جست و او را اینگونه به آمادگی آرمانی رساند......

محسن مسلمان و توانایی هایش بر هیچ کس پوشیده نبود. حتی وقتی که او روی نیمکت ذخیره ها می نشست و 10، 15 دقیقه بازی می کرد؛ آن زمان هم می دانستیم که چه هافبک توانمندی روی نیمکت نشسته و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. برانکو اما برای مسلمان برنامه ویژه ای در سر داشت.

او آهسته آهسته از هافبک تکنیکی و پاسور خود سود جست و او را اینگونه به آمادگی آرمانی رساند. محسن مسلمان دو، سه بازی قبل از دربی 81، بیشتر بازی کرد تا سطحش به همان هافبکی که همه انتظارش را داشتند نزدیک شود. در دربی اما برانکو تصمیم گرفت مسلمان را در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار دهد. با حضور او، سبک بازی پرسپولیس هم تغییر کرد. دیگر از زوج جنگنده و تکراری کامیابی نیا- نوراللهی در مرکز خط هافبک خبری نبود. این زوج کاملا دونده و تخریبی به یک زوج دونده - خلاق تبدیل شد. محل استقرار مسلمان در زمین کمی جلوتر از کامیابی نیا بود. احمد نوراللهی هم به سمت چپ منتقل شد تا هافبک کناری پرسپولیس در این بازی باشد. این تغییر در دربی، یک ریسک بزرگ محسوب می شد که برانکو انجامش داد. بدون واهمه و با برنامه.

مسلمان از همان ابتدای بازی نبض میانه میدان را از هافبک های استقلال گرفت و با پاس های دیدنی خود بارها برای پرسپولیس موقعیت خلق کرد. او که خلاقیت، خصوصیت اصلی بازی اش است تا دقیقه 90 در زمین تلاش کرد تا پس از تساوی یک - یک، یکی از ستاره های دربی لقب بگیرد؛ بازیکنی که برانکو او را رفته رفته بازی داد تا با آمادگی کامل فیکس شود و در دربی عصای دست پرسپولیس باشد.

او ستاره دربی بود، البته همراه با مهدی رحمتی از استقلال و محمد انصاری از پرسپولیس اما این درخشش را از مسلمان نمی پذیریم چون توانایی هایش را می شناسیم و می توانیم از او انتظاری فراتر از این نمایش درخشان داشته باشیم.

برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، محسن مسلمان، مسلمان، برانکو،

تاریخ : شنبه 1394/08/9 | 20:33 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24