تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - تیم منتخب هفته هفدهم لیگ برتر

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

تیم منتخب هفته هفدهم لیگ برتر


فولاد، پرسپولیس، نفت، سیاه جامگان و سایپا تیم‌هایی بودند که با برد به تعطیلات میانه‌ی فصل رفتند......
سایت هواداران پرسپولیس:
 هفدهمین هفته لیگ برتر با برد تیم‌های پرسپولیس برابر استقلال خوزستان در آزادی و تساوی استقلال تهران در انزلی به پایان رسید. تیم‌های نفت، سیاه جامگان، فولاد و سایپا دیگر تیم‌های برنده هفته بودند. دربی تبریز و اصفهان نیز با تساوی یک یک به پایان رسید.
باهم ١١ بازیکن منتخب تیم ورزش سه را مرور می‌کنیم:

دروازه‌بان:

علی سلیمی (فولاد)سلیمی با بازی خوبش برابر پدیده علاوه بر یک کلین شیت توانست هواداران فولاد را به بازگشتش به روزهای اوج امیدوار کند. علی سلیمی علاوه بر ٢ مهار خوبی که داشت، توانست مطمئن نشان دهد و به عنوان دروازه‌بان هفته لقب بگیرد، هفته‌ای که هفته درخشش دروازه‌بانان نبود.

دفاع:

حسین ماهینی (ملوان) ماهینی که ذاتاً پرسپولیسی است و در این تیم بازی کرده در دوران سربازی به ملوان پیوسته است. او این هفته برابر استقلال بازی خوبی از خود نشان داد و علاوه بر محکم کردن سمت راست تیمش توانست روحیه مضاعفی با استفاده از تجربه‌اش به قوهای انزلی تزریق کند.

محمد اهل شاخه (فولاد) اهل شاخه جوان اهوازی فولاد خوزستان در دیدار برابر پدیده عالی عمل کرد، او توانست در میانه‌ی خط دفاع دژ محکمی را کنار دیگر مدافعین فولاد بسازد. اسکوچیچ به اهل شاخه اعتماد زیادی کرده است و این بازیکن در بازی قبل جواب اعتماد مربی کروات را داد تا هم اسکوچیچ و هم فوتبال خوزستان به ساخته شدن یک مدافع وسط مطمئن امیدوار شوند.

میثم مجیدی (استقلال) دیگر مدافع کنار تیم منتخب هفته نیز از بازی ملوان استقلال بیرون آمده است، میثم مجیدی سمت چپ استقلال یک بازی نوسانی در این تیم داشته است. این بازیکن که میل به حمله‌اش زیاد است در بازی با ملوان توانست در فازدفاعی نیز خوب عمل کند و در تیم منتخب ما جای بگیرد.

هافبک دفاعی:

کمال کامیابی نیا (پرسپولیس)


 
کامیابی نیا در پرسپولیس فوق‌العاده ظاهر شده است، او به مانند یک بازیکن با تجربه بازی می‌کند و در میانه زمین جنگجو است. کامیابی نیا در میانه زمین بازی را از هافبک‌های تیم ویسی گرفت و مانع از ایجاد بازیسازی آنها شد. کامیابی نیا نمره خیلی خوبی در بازی قبل تیمش گرفت و برانکو خوشحال است که او را در تیمش دارد.

جواد نکونام (سایپا)


 
جواد تمام شدنی نیست، این بازیکن در میامهی میدان برابر راه آهن به مانند همیشه ضمن ساماندهی به خط هافبک و دفاع تیم، توانست پایه گذار گل سه امتیازی تیمش باشد تا مجید جلالی بهمانند بازی قبل یک برد شیرین سه امتیازی با نتیجه ١-٠ کسب کند و به تعطیلات برود.

هافبک تهاجمی:

ایمان مبعلی(نفت تهران)مهندس نفتی هاباز هم در میانه زمین جولان داد، او علاوه بر دادن دو پاس گل زیبا از عوامل اصلی پیروزی علی منصور در نبرد نودوهشتی ها بود.مبعلی از زمانی که از مصدومیت رها شده روند نفت را متحول کرده است.

محسن مسلمان (پرسپولیس)
 

مسلمان در برابر استقلال خوزستان استایل فوتبالش را تغییر داده بود، دستوری که مطمئناً از سوی برانکو گرفته شده بود. مسلمان با برگشتن به عقب توپ گیری می‌کرد و خلاقیت خود را در بازی نشان می‌داد. پاس زیبای او در ضدحمله باعث شد تا طارمی بتواند بازهم برای سرخ‌ها گل بزند، گلی که آب سردی بود بر پیکر استقلال خوزستان.

محرم نویدکیا (سپاهان)
 

بهترین بازیکن دربی اصفهانی‌ها به جرات محرم نویدکیا بود، او در میانه میدان عالی عمل کرد و پاس زیبایش به خلعتبری گل تیمشان را باعث شد. کاپیتان نویدکیا اگر به روزهای اوجش بازگردد می‌تواند مهره سنگین و تاثیرگذاری برای تیم محبوبش باشد.

مهاجم:

علی قربانی (نفت تهران)
 

قربانی در آخرین بازی تیمش قبل از تعطیلات گل کاشت. او توانست توپ‌هایی که به دست می‌آورد را به گل تبدیل کند تا سه امتیاز شیرین را موجب شود. علی قریانی با دو گلی که زد مرد برتر میدان نفت- صبا بود.

جلال رافخایی (ملوان)


رافخایی نیز به مانند قربانی مرد دو گله‌ی هفته بود، او توانست در بازی با استقلال دو گل بزند و تعداد گل‌هایش را ٧ تایی کند. رافخایی با این دو گل ارزش‌های خود را نشان داد و استیلی را به بازگشتش به اوج و گرفتن دست تیم ملوان امیدوار کرد.


با توجه به بالا رفتن سطح کیفی مسابقات لیگ پانزدهم برای علاوه بر تیم منتخب هفته، تیم دومی نیز با نظر کارشناسان و تیم آنالیز "ورزش سه" انتخاب کردیم که در زیر می‌بینید:

تیم دوم منتخب ورزش سه:

دروازه‌بان: رشیدمظاهری
دفاع: حنیف عمران زاده - خالد شفیعی - عبدالله کرمی
هافبک دفاعی: پژمان نوری - احمد نورالهی
هافبک: امیرحسین فشنگچی - وحید امیری - محمد ابراهیمی - محسن کریمی
مهاجم: آلاجی سوسه


برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، تیم منتخب هفته، لیگ برتر،

تاریخ : شنبه 1394/10/12 | 11:18 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24