تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - برانکو: بازیکنی نمی خواهم مگر کسی که در سطح نفرات تیم باشد

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

برانکو: بازیکنی نمی خواهم مگر کسی که در سطح نفرات تیم باشد/ امیدوارم پانادیچ به زودی برگردد

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در تعطیلات لیگ به طور منظم با مدیریت باشگاه در ارتباط خواهم بود تا در صورت نیاز یک بازیکن جذب کنیم......

سایت هواداران پرسپولیس:
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در تعطیلات لیگ به طور منظم با مدیریت باشگاه در ارتباط خواهم بود تا در صورت نیاز یک بازیکن جذب کنیم.

برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی در خصوص اینکه قبل از ترک ایران لیست خرید خود را به علی اکبر طاهری داده یا نه اظهار داشت: در این مورد صحبت های لازم بین من و مدیریت باشگاه انجام شده و چنانچه نیاز باشد بار دیگر این کار را انجام خواهیم داد.

وی در واکنش به این سؤال آیا قصد تقویت تیمش را ندارد، گفت: بازی زیبا و بدون اشتباه بازیکنان پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان اعتماد مرا به آنها بیشتر کرد و با این اعتماد به دست آمده نیازی نمی بینم بازیکن جدیدی به خدمت بگیریم. یک جای خالی در لیست مان داریم و اگر بازیکنی در سطح بازیکنان اصلی خودمان پیدا کنیم در صورت ممکن او را جذب خواهیم کرد.

برانکو در خصوص اینکه آیا با جدایی احتمالی بازیکن تیمش موافقت خواهد کرد یا نه، یادآور شد: فعلا بازیکنی خواستار جدایی از پرسپولیس نشده است و اگر در روز های آینده این اتفاق رخ دهد شرایط را بررسی خواهیم کرد. وقتی بحث جدایی یک بازیکن مطرح می شود در این میان 3 طرف تصمیم گیرنده هستند. کادرفنی، مدیریت باشگاه و خود بازیکن و در نهایت آنچه به صلاح تیم باشد رخ خواهد داد.

سرمربی پرسپولیس درباره جدایی موقت آندره پانادیچ از کادرفنی پرسپولیس عنوان کرد: بیماری پدر آندره یک مسئله بسیار مهم بود و از بین او و برادرش یک نفر باید به کرواسی برمی گشت و در نهایت قرار شد که او برای کمک به پدر و مادرش عازم کشورش شود. ما بسیار امیدواریم که  این جدایی موقت باشد و آندره به زودی و پس از سلامتی پدرش به جمع ما برگردد.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه در تعطیلات با مسئولان باشگاه پرسپولیس در ارتباط خواهد بود یا نه، خاطرنشان کرد: بله من به طور مرتب و شاید هر روز  به صورت تلفنی با طاهری مدیریت باشگاه در تماس خواهم بود تا اگر لازم باشد تصمیماتی را برای تقویت تیم اتخاذ کنیم.

برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، برانکو،

تاریخ : شنبه 1394/10/12 | 11:30 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24