تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - پرسپولیس ورزشگاه شهید کاظمی را برای بازی های رسمی می خواهد

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

پرسپولیس ورزشگاه شهید کاظمی را برای بازی های رسمی می خواهد

سایت هواداران پرسپولیس:
در پی اعلام اختصاص دو ورزشگاه به باشگاه های سرخ و آبی پایتخت پرسپولیسی ها به دنبال ورزشگاه شهید کاظمی هستند تا بتوانند تمرینات و بعضی بازی های خود را در آنجا برگزار کنند.

با وجود آنکه باشگاه پرسپولیس سابقه حضور در ورزشگاه امام رضا(ع)را دارد در جریان تصمیم شورای شهر و شهرداری تهران برای واگذاری دو ورزشگاه به باشگاه های پرسپولیس و استقلال سرخپوشان تمایل خود را برای در اختیار گرفتن ورزشگاه شهید کاظمی اعلام کرد.

مزیت این ورزشگاه برخورداری از چمن طبیعی است. پیش از این نیز  خبر داده بودیم که مسوولان پرسپولیس برای انتقال تمرینات از درفشی فر روی این ورزشگاه نظر دارند. البته این موضوع به قبل از در اختیار گرفتن زمین شماره دو آزادی مربوط می شد.

مسوولان باشگاه پرسپولیس همچنین خبر از رضایت برانکو ایوانکوویچ از شرایط این زمین و امکانات جانبی آن دادند.

گفته می شود، توافق هایی نیز صورت گرفته است و پرسپولیسی ها امیدوارند بخشی از تمرینات و حتی بعضی از بازی های خود را که احتمال حضور تماشاگر زیادی در آنها نمی رود، در این مجموعه برگزار کنند. البته چنین اتفاقی به تصمیم شورای تامین بستگی دارد ولی سابقه بازی در ورزشگاه شهر قدس پرسپولیسی ها را امیدوار کرده است.برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، ورزشگاه شهید کاظمی،

تاریخ : سه شنبه 1394/10/22 | 23:14 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24