تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - دروازه بان ازبکستانی پرسپولیس را بهتر بشناسید

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

دروازه بان ازبکستانی پرسپولیس را بهتر بشناسید

دروازه بان مد نظر باشگاه پرسپولیس در تیم ملی ازبکستان و قهرمان لیگ این کشور دروازه بان اول است......

 

سایت هواداران پرسپولیس:

دروازه بان مد نظر باشگاه پرسپولیس در تیم ملی ازبکستان و قهرمان لیگ این کشور دروازه بان اول است.

باشگاه پرسپولیس در حالی در آستانه توافق با الکساندر لوبانف است که این دروازه بان در حال حاضر دروازه بان اول ازبکستان به حساب می آید.

لوبانف اصالتاً روسی است اما با پاسپورت ازبکستانی در تیم ملی این کشور بازی می کند.  سابقه ملی لوبانف زیاد نیست چرا که ایگانتی نتسرف سال ها به عنوان دروازه بان شماره یک تیم ملی ازبکستان در این تیم آقایی می کرد اما به محض اینکه این دروازه بان کمی دچار افت شد، لوبانف جای او را در تیم ملی گرفت و چند ماهی است که  دروازه بان تیم ملی ازبکستان است.

با آغاز مسابقات مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا لوبانف به دروازه بان اول ازبکستان تبدیل شد و این تیم در 5 بازی اخیر خود در این رقابت ها 5 پیروزی کسب کرده و 3 گل نیز دریافت کرده است.

لوبانف سال 2012 به عضویت تیم پاختاکور در آمد و این تیم در همان سال قهرمان لیگ برتر ازبکستان شد. پاختاکور  در دو فصل اخیر لیگ ازبکستان  قهرمانی خود را تکرار کرد تا در 4 سال اخیر، لوبانف 3 قهرمانی در رده باشگاهی بدست آورده باشد.

دروازه بان 30 ساله  مد نظر پرسپولیس 190 سانتیمتر قد دارد و از دستان بزرگی هم برخوردار است. او قرار است فعلاً قرارداد 6 ماهه با پرسپولیس امضا کند تا در صورت درخشش در این تیم قراردادش تمدید شود. جذب این دروازه بان به مراتب کم هزینه تر از جذب مهرداد طهماسبی است که در تراکتورسازی ذخیره بود.
برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، لوبانف، الکساندر لوبانف،

تاریخ : چهارشنبه 1394/10/30 | 13:43 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24