تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - سوشا مکانی دیگر این مسائل را تکرار نکند

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

سوشا مکانی دیگر این مسائل را تکرار نکند


با مساعدت مقام محترم قضایی و پیگیری باشگاه پرسپولیس سوشا مکانی می تواند از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور یابد......
سایت هواداران پرسپولیس:

علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد سوشا مکانی با مساعدت مقام قضایی می تواند از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور یابد و صحبت های لازم برای جلوگیری از اتفاقات گذشته با او صورت گرفته است.

سرپرست پرسپولیس در گفتگو با فارس در خصوص آخرین وضعیت دروازه بان تیمش گفت: ما از روز اول هم گفته بودیم که احترام به قانون و رعایت آن سرلوحه کار ماست و مسائل اخلاقی باید در اولویت همه کارها باشد. از طرف دیگر باید از مقام محترم قضایی که در چند وقت اخیر مساعدت‌های خوبی با ما داشته تشکر کنیم و امیدوارم که همه ما به رعایت قانون و مسائل اخلاقی توجه بیشتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما طی صحبت‌هایی که با سوشا مکانی داشته‌ایم به او هم متذکر شده‌ایم که باید از جایگاه خودش صیانت کند و احترام و اخلاق ورزشی در هر شرایطی رعایت گردد از طرف دیگر همه ما وظیفه داریم که به قانون کشور عزیزمان احترام بگذاریم. البته قبول داریم که این دروازه‌بان کار خوبی نکرد اما ما هم به او تذکرات لازم را داده‌ایم و امیدوارم که سوشا مکانی هم خودش را نشان دهد و دیگر چنین مسائلی تکرار نشود. او باید بداند مثل همه مردم قانون لازم‌الاجراست و همه ما وظیفه داریم به این مهم عمل کنیم. از طرف دیگر باز هم وظیفه من است که از مقامات محترم قضایی تشکر کنم و امیدوارم رأفت اسلامی برای این دروازه‌بان در نظر گرفته شود تا او هم بتواند بیش از گذشته خودش را نشان داده و همانند یک شهروند قانونمدار در کنار سایرین حضور داشته باشد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: با تلاش‌هایی که در این باره از سوی باشگاه پرسپولیس صورت گرفته این دروازه‌بان از فردا به تمرینات اضافه می‌شود و وظیفه من است که یکبار دیگر از مقام محترم قضایی تشکر کنم که مساعدت خوبی با ما داشتند. امیدوارم رافت اسلامی شامل حل این دروازه بان شود تا او هم بتواند خودش را در جامعه بهتر از قبل نشان دهد.


برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، طاهری، سوشا، سوشا مکانی،

تاریخ : پنجشنبه 1394/11/8 | 19:28 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24