تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - حقیقی: به حضور در پرتغال افتخار می‌کنم

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

معارفه رسمی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی در ماریتیمو


حقیقی: به حضور در پرتغال افتخار می‌کنم


علیرضا حقیقی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران در مراسمی رسمی به عنوان دروازه‌بان جدید تیم ماریتیمو معرفی شد......
سایت هواداران پرسپولیس:

 به جز علیرضا حقیقی،  چارلز  دیگر بازیکن تازه استخدام شده ماریتیمو نیز حضور داشت. حقیقی که دو هفته پیش از روبین‌کازان به تیم تازه‌اش پیوسته مدتی درگیر دریافت ITC برای بازی در ماریتیمو بود و حالا با پایان این پروسه اداری آماده حضور در ترکیب این تیم پرتغال است.

کارلوس پریرا رئیس باشگاه ماریتیمو  در مراسم معرفی بازیکنان تازه این دو بازیکن را ورزشکارهایی معرفی کرد که برای بهبود شرایط تیمی و فاصله گرفتن از بحران هفته‌های گذشته به ماریتیمو آمده‌اند.

این دو بازیکن با سابقه ملی خریدهای خوبی برای باشگاه تازه محسوب می‌شوند. حقیقی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران است و چارلز سابقه عضویت در تیم‌های زیر ۱۵ و زیر ۱۷ سال برزیل را دارد و حضورشان می‌تواند کمک خوبی به ادواردو نلو وینگادا باشد که تیم را برای کسب نتایج بهتر تحویل گرفته است.

بازیکن برزیلی اعلام کرد از حضورش در ماریتیمو بسیار خوشحال است و علیرضا حقیقی نیز گفت: «از اینکه با یکی از بهترین تیم‌های لیگ پرتغال قرارداد بسته‌ام به خود افتخار می‌کنم.»
او که سابقه بازی در تیم‌های کوویلیا و پنافیل را دارد در این فصل پیراهن شماره ۸۰ را به تن خواهد کرد.

او گفت: «من به اینجا آمده‌ام تا به تیم کمک کنم. ما بهترین تلاشمان را خواهیم کرد و از اینکه آقای وینگادا به ما اعتماد کرده است، خوشحالیم.»

این دروازه‌بان بلندقامت تیم ملی فوتبال ایران که یکی از محبوب‌ترین بازیکنان فوتبال ایران نیز محسوب می‌شود از این هفته هواداران تازه‌ای را به تیم ماریتیمو اضافه خواهد کرد؛ ایرانیانی که نتایج این تیم را تعقیب می‌کنند.

ماریتیمو در حال حاضر با ۲۱ امتیاز از ۱۹ بازی در رده سیزدهم لیگ پرتغال قرار دارد. نکته مهم ضعف  عجیب خط دفاعی این تیم است که میانگین نزدیک به ۲ گل خورده در هر بازی را در کارنامه دارد.حقیقی تلاش می‌کند با حضور خود این رکورد را عوض کند.


برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، حقیقی، علیرضا حقیقی،

تاریخ : یکشنبه 1394/11/11 | 18:13 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24