تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - قنبرپور: لوبانوف از شرایط مسابقه دور است

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

قنبرپور: لوبانوف از شرایط مسابقه دور است/بازی سپاهان 6 امتیازی است

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم یک دستی شده است. نه درون دروازه و نه در جناح چپ مشکلی نداریم، خودمان را برای جمع کردن امتیازات آماده کرده ایم......

سایت هواداران پرسپولیس:


 مصطفی قنبرپور در گفتگویی افزود: تیم در شرایط خوبی به سر می برد. تمرینات خوبی داشتیم و حضور در جام شهدا هم مکمل برنامه های آماده سازی ما شد. این بازی ها فرصتی برای برگشتن تیم به شرایط مسابقه بود و همچنین نقاط ضعف و قوت بررسی شد و بازیکنان جدید، محک خوردند.

وی ادامه داد: بازی مهمی پیش رو داریم. سپاهان از قطب های فوتبال ایران است و مهره های خوبی در اختیار دارد. می دانیم که بازی ساده ای نخواهد بود و برای ما یک دیدار شش امتیازی است. از سوی دیگر پرسپولیس هم فقط خود را برای پیروزی آماده کرده است. با هماهنگی نظم و انضباط تیمی، همدلی و هم سویی که در بچه ها وجود دارد و استفاده از شرایط میزبانی و حمایت هواداران خودمان، امیدواریم که در جریان ارائه یک تفکر منطقی، پیروزی در این بازی و سه امتیاز آن را به دست بیاوریم.

مربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شرایط دروازه بان های تیم، بویژه لوبانوف چگونه است، خاطرنشان کرد: به طور قطع آنچه در نیم فصل دوم برای ما دغدغه نخواهد بود، بحث دروازه بانی است. دو دروازه بان باتجربه و ملی پوش و دو دروازه بان جویای نام داریم. طبعا لوبانوف با توجه به تعطیلی مسابقات ازبکستان از شرایط مسابقه دور بود ولی تجربه لازم را دارد و باید دید در نهایت تصمیم سرمربی چه خواهد بود.

قنبرپور همچنین درباره آسیب دیدگی محمد انصاری تصریح کرد: او بازیکن ارزشمندی است ولی ما بازیکنان عالی متعددی داریم. انگیزه زیادی هم وجود دارد. مشکلی از این بابت نیست. انصاری فعلا تحت نظر کادر پزشکی کار می کند ولی ما بابک حاتمی و حیدریه را داریم. پرسپولیس الان تیم یکدستی است و ما مشکلی از بابت این مسائل نداریم و خودمان را برای گرفتن امتیازات آماده کرده ایم.
برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، قنبرپور، برانکو، لوبانوف،

تاریخ : یکشنبه 1394/11/11 | 19:25 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24