بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - نفر به نفر پرسپولیسی‌ها در دربی

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

نفر به نفر پرسپولیسی‌ها در دربی

پرسپولیسی ها در دربی هشتاد و دوم موفق شدند رقیب دیرینه خود را با یک شکست پرگل از میان بردارند و خود را به صدر جدول برسانند......


پرسپولیسی ها رو لینک زیر کلیک کنید و  به کانال پرسپولیس6 بپیوندید

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام
سایت هواداران پرسپولیس:
 14 بازیکن پرسپولیس در بازی این تیم در برابر استقلال به میدان بروند و شاید بد نباشد عملکرد آنها را بررسی کنیم، بازیکنانی که دو نفر از آنها در وقت های اضافه به میدان آمدند و عملکرد آنها قابل بررسی نیست.

با بررسی عملکرد بازیکنان پرسپولیس با "ورزش سه"، همراه باشید:

سوشا مکانی (7 از 10)
دروازه بان پرسپولیسی ها در دربی هشتاد و دوم در مجموع عملکرد خوبی داشت، مکانی که گل اول آبی ها از روی اشتباه او به دست آمد دو بار اقدام به نجات دروازه سرخ پوشان کرد، بار اول در نیمه اول و در حالی که پرسپولیسی ها با یک گل از حریف پیش بودند و بار دوم در دقیقه 56 اتفاق افتاد، جایی که او با سیو استثنایی خود، ضربه جابر انصاری را مهار کرد تا اختلاف کم و جهت بازی عوض نشود.

لوکا ماریچ (8 از 10)
مدافع کروات پرسپولیسی ها هر چند یک بار در نیمه اول جاماند تا آرش برهانی با گلر سرخ پوشان تک به تک شود اما در صحنه های زیادی با سرعت عمل خود در دور کردن توپ و یارگیری من تو من، دروازه سوشا را نجات داد که مهمترین آن شلوغی جلوی دروازه این تیم در نیمه اول بود که ماریچ توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید تا بازی به تساوی کشیده نشود.

محسن بنگر (8.5 از 10)
کاپیتان پرسپولیسی ها در بازی امروز این تیم علاوه بر وظایف دفاعی خود در موقعیت هایی باید خود را به دروازه استقلال نزدیک می کرد و چند بار نیز با این حرکت روی دروازه این تیم خطر آفرین شد که مهمترین آنها ضربه پنالتی بود که او برای تیمش به دست آورد. بنگر در مجموع امروز عملکرد موفقی داشت و به عنوان رهبر دفاعی این تیم، در لحظاتی که استقلالی ها فشار خود را روی دروازه پرسپولیس زیاد می کردند تا بازی را متعادل کنند نقش او در خنثی کردن این حملات کاملا به چشم می آمد.

محمد انصاری (6 از 10)
مدافع جوان پرسپولیسی ها در این بازی را می توان جزء بازیکن های متوسط دانست، مخصوصا تا زمان حضور خسرو حیدری در میدان این بازیکن به دلیل تنها بودن در امور دفاعی نتوانست درخشش همیشگی خود را داشته باشد. البته انصاری تا پایان عملکرد بدون نوسان خود را ادامه داد و پس از حضور جابر انصاری در میدان در برخی از صحنه ها به خوبی توانست این بازیکن را مهار کند.

رامین رضاییان (8 از 10)


مدافع راست پرسپولیسی ها در دربی هشتاد و دوم یکی از ستاره های میدان بود، رضاییان که یکی از گل های پرسپولیسی ها را به ثمر رساند با یک شوت می توانست تعداد گل های خود را به 2 برساند او در اغلب نفوذهایش با موفقیت به دفاع کناری آبی ها زد. سرعت عمل و دقت این بازیکن در به ثمر رسیدن گل سوم پرسپولیسی ها مثال زدنی بود ضمن اینکه هماهنگی کامل رضاییان با فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهی و محسن مسلمان باعث شد تا او پس از نفوذهای پرتعدادش پشت خود را خالی نبیند.

احمد نوراللهی (7 از 10)
هافبک دفاعی پرسپولیسی ها در بازی امروز به خوبی و بدون نقص توانست از پس وظایف محوله برآید، نوراللهی که مدت ها بود در این پست به بازی گرفته نمی شد و به قسمت چپ لوزی میانه میدان انتقال یافته بود در این دیدار جایگزین کمال کامیابی نیا شد و با دوندگی و حضور به موقع خود در درگیری های میانه میدان نگذاشت تا کمبود این بازیکن به چشم بیاید. گل اول پرسپولیسی ها در این بازی نیز از روی شوت سنگین و دقیق این بازیکن به ثمر رسید تا بازی از همان دقایق ابتدایی گل داشته باشد.

امید عالیشاه (6.5 از 10)
بال چپ پرسپولیسی ها نیز به مانند دیگر بازیکنان این تیم به خوبی توانست از پس وظایف خود بربیاید، عالیشاه که اگر کمی خوش شانس بود سوپر شوت دیدنی خود را در نیمه دوم گل شده می دید، با نفوذهای پیاپی خود و قدرت پا به توپ شدن، مهره مهمی در پلان هجومی پرسپولیس بود تا مشخص شود برانکو، بی جهت، نگران رفع مصدومیت این بازیکن نبود.

محسن مسلمان (8 از 10)


هافبک همه کاره پرسپولیسی ها در این دیدار در ادامه بازی های اخیر خود به خوبی توانست همان بازیکنی باشد که برانکو می خواهد، زمانی ارزش بازی مسلمان بیشتر به چشم می آید که بدانیم او در این بازی و به دلیل عدم حضور کامیابی نیا وظایف دفاعی بیشتری نیز داشت و در برخی از دقایق، فضای پشت دو مدافع کناری نفوذ کرده(مخصوصا رضاییان) را پر می کرد. مسلمان با به ثمر رساندن گل چهارم پرسپولیس توانست روز خوب خود ار تکمیل کند.

فرشاد احمدزاده (9 از 10)
یکی دیگر از ستاره های دربی همین بازیکن بود، احمدزاده که با دوندگی و دقت در ارسال پاس، نبض اصلی حملات پرسپولیس محسوب می شد با پاس خود، گل دوم این تیم را مهیا کرد ضمن اینکه در به ثمر رسیدن گل های اول و چهارم این تیم نیز تاثیر مستقیم داشت، پاس او و آغاز حمله این تیم برای گل چهارم و مثلث وی، مسلمان و طارمی گویای هماهنگی او و تاثیرش در حملات این تیم بود.

علی علیپور  (9 از 10)
مهاجم جوان پرسپولیس در این بازی نیز به مانند دربی برگشت سال گذشته بازهم توانست بازی تاثیرگذاری به نمایش بگذارد، علیپور که اگر کمی دقت می کرد می توانست در این بازی گلزن باشد بار دوندگی مهاجمان پرسپولیس را در خط حمله و در میان مدافعان استقلال به دوش کشید و بارها با فضاسازی خود شرایط را برای صاحب توپ شدن طارمی آماده کرد. از نقاط مثبت علیپور در این بازی بی ترس بودن او و حضور در تمام درگیری ها یک سوم دفاعی استقلال بود که کاملا به کار تیمش آمد.

مهدی طارمی (9.5 از 10)
آقای گل لیگ، تنها یک ضربه با جاودانه شدن فاصله داشت، او که یک ضربه پنالتی را از دست داد و نتوانست هت تریک کند را می توان به عنوان بهترین بازیکن بازی دانست، طارمی دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل نیز داد در صحنه گل چهارم نشان داد تنها موفقیت پرسپولیس و پرگل کردن این پیروزی برایش اهمیت دارد و به همین دلیل در حالی که خود می توانست گلزنی کند مسلمان را صاحب توپ کرد تا هواداران این تیم برای چهارمین بار آزادی را منفجر کند، طارمی در این بازی زوج کارآمدی با علیپور ساخت و می توان نوع بازی آنها را مکمل یکدیگر دانست.

مهرداد کفشگری (6 از 10)
هافبک ذخیره پرسپولیسی ها که در این بازی به عنوان تخریبچی به میدان آمد و در اواسط نیمه دوم و با بارانی شدن هوا و لغزنده شدن زمین برای از بین نرفتن قوای بدنی سرخ پوشان پا به میدان گذاشت، او یک خطای خطرناک پشت محوطه جریمه به آبی ها داد که می توان آن را نکته منفی در کارنامه او در این بازی دانست، به غیر از این موضوع کفشگری وظایف خود را به خوبی انجام داد و همان انتظاری را که سرمربی تیم از او داشت(از دست ندادن برتری فیزیکی در میانه میدان) را برآورده کرد.

جری بنگستون و بابک حاتمی
عملکرد مهاجم و مدافع پرسپولیسی ها که در دقایق پایانی به میدان آمدند را به دلیل مدت زمان کم حضور در میدان، نمی توان مورد بررسی قرار داد.

برچسب ها: کانال پرسپولیس، پرسپولیس، عملکرد بازیکنان پرسپولیس، سوشا مکانی، طارمی، محسن مسلمان، نوراللهی،

تاریخ : جمعه 1395/01/27 | 22:58 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24